Gölkaya Nakliyat

konya ev taşıma
Ev taşıma firmasına nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

Taşıma günü eşyanın alınacağı ve götürüleceği adreste eşya yükleyeceğimiz kamyonun, kullanılacak ise dış cephe yük asansörünün yanaşabileceği alanında park etmiş araçlar varsa önceden çektirilerek zaman kazanmamızı sağlayabilirsiniz. Sizin için öncelikli olarak kullanılması gereken eşyaları belirleyerek, taşıma elemanlarına bilgi verirseniz, yükleme bu bilgi doğrultusunda yapılır.

Konya evden eve nakliyat
Araç içine istifleme yaparken kullanım aciliyetine göre yerleştirme yapılır. Yeni yuvanızda acil ihtiyaç duyacağınız eşya kolileri hakkında lütfen bizi bilgilendirin.konya evden eve taşıma taşımacılık nakliyat asansörlü.

Konya evden eve taşımacılık
Sizin tarafınızda kolilere yerleştirme yapılan eşyaların durumu hakkında, koli üzerine not iliştirmek avantaj sağlar.

konya evden eve asansörlü
Bünyemizde bulundurduğumuz bomlu, araca monteli asansör ile yüksek katlara ulaşmak bizim için sorun teşkil etmez.

Konya evden eve gölkaya olarak 2002 yılından bu yana ev Konya merkezli olarak tüm yurt genelinde eşyası taşımacılığı yapmaktayız. Konya evden eve taşıma sektöründe müşterilerine beklentilerinin üstünde etkin ve teknolojik çözümler sunarak hizmet vermekteyiz.

 

Konya evden eve asansörlü nakliyat Tahsin GÖLKAYA  Derecelendirme: 4,5 KONYA Asansörlü evden eve taşıma Konya da asansörlü evden eve taşımacılık yapan firmamız, teknolojinin nakliyeciler sektörüne sunduğu imkanları kullanarak sizlere kaliteli hizmet vermenin çabası içindedir. Ev eşyası taşıma firmanız KONYA taşımacılık.