Konya asansörlü evden eve taşımacılık

Konya asansörlü taşıma


  Konya da asansörlü ev taşıma
  Asansörlü evden eve nakliyatın avantajları vardır.Nakliyat sırasında bina içersin de oluşacak bütün hasarları ortadan kaldırır. Yüksek katlı binalarda iniş çıkış sırasında oluşacak zaman kayıplarını ortadan kaldırır. Eşyalarınızda oluşacak hasarlar ortadan kalkar. Nakliyat yapılan binanın sakinlerini rahatsızlık duymazlar. Küçük kapılar, bina içi koridorlar nakliyatta sıkıntı yaratmaz. Evden eve nakliyat yapılırken teknolojinin sağladığı kolaylıklardan biridir asansör ile evden eve nakliyat.
  Asansör ile nakliyatın maalesef gerçekleşmediği durumlar vardır. Çarpık kentleşme sonucu binanın önüne asansör sistemini kuracak yer olmaması, bir diğer engelde asansör ile taşımacılık yapılacak pencere ya da kapının eşyaların geçmesi için yeterli boyutunun olmamasıdır.

Ev eşyası depolama hizmeti

ev eşyası depolama

  Depolama hizmetinde
Dayanıksız (yemek, bitki, vb. ürünler) yanıcı ( zararlı kimyasallar, gaz, petrol), yasadışı (uyuşturucu maddeler), ya da canlı olmadığı sürece ev eşyalarını kabul etmekteyiz.
  Eşyalarınızın depolarımıza tesliminde
Sizinle beraber detaylı bir envanter çıkarılır, bu sayede teslim aldığınızda eksik eşyalarınızı kolayca belirleyebilirsiniz.
  Ev eşyası depolama
Ev eşyası depolama fiyatları, ev eşyası depolama firmaları, konya ev eşyası depolama, depolama hizmeti vermekteyiz. Siz de eşyalarınız için depolama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizi arayın. Sorunsuz hizmeti uygun bütçe ile çözümleyin.

Konya da ev eşyası taşımacılık

misyon vizyon

  Misyonumuz
Misyonumuz, köklü ve yenilikçi kurum kültürümüzün getirdikleri ile her daim müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat, parça eşya nakliyesi, mobilya nakli, ofis taşımacılığı ve büro taşımacılığı ve diğer nakliyat alanlarında en iyi hizmeti,zamanında, güvenilir ve etkili bir biçimde sunmaktır.
  Vizyonumuz
Yurtiçinde sahip olduğumuz saygın kurum imajını daha da geliştirmek ve müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çağın gerektirdiklerini karşılayan, her daim öncü olmayı hedefleyen kültürümüzü, yenilikçi ve çağı yakalayan bir bakış açısıyla geliştirmektir.

Ev eşyası taşıma, özen ister

ev taşıma özen ister

  Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.
  Standart bir evin belirli bir ambalajlama maliyeti vardır. İyi bir ambalajlama yapılmayan eşyalarda yüksek bir olasılıkla zarar görür. Koltuk kanepe tarzı eşyaların zarar görmemesi için önce streç ile sarıp, üstünden battaniye ile sarılmaktayız.

Evden eve nakliyat

  Ev eşyası taşıma sektörü havaların ısınması ile beraber canlılık göstermeye başlar. Ev taşıma ihtiyacı ortaya çıkan kişiler; internet, görsel veya yazılı medya aracılığı ile evden eve firmaları ile temasa geçmekçe çabası içine girer. Evden eve şirketleri müşterinin kendisine ulaşabilmesi için her türlü iletişim aracından faydalanmak için çaba sarf ederler. Günümüzde yoğun olarak kullanımı yapılan internet web sayfaları, evden eve taşıma firmalarının en çok rekabet ettikleri ortamdır. Sanal showroom olarak dizaynı kolay olan web sayfalar, evden eve fiyatları hakkında da bireylerin bilgi sahibi olmasını kolaylaştırmaktadır. Mevlana diyarı şehrimiz Ahırlı da evden eve hizmeti almak istiyorsanız, GÖLKAYA evden eve asansörlü taşımacılık sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Asansörlü Nakliyat

  Konya şehrinde ikamet eden, şehrimize yeni gelen, bir gerekçe ile güzel şehrimiz Konya'i terk edecek olan tüm hemşerilerimizin ihtiyaç duymaları halinde, Konya asansörlü taşımacılık olarak hizmetindeyiz.
  Ağırlıklı olarak, hizmet verdiğimiz alan, evden eve, ev eşyası taşımacılık olmasına rağmen, 36 metre (12 kat) yüksekliğe ulaşabilen dış cephe asansörümüzü ihtiyaç duyulan tüm alanlara kiralık olarak da kurabilmekteyiz.
  Araca monteli bomlu asansörümüzün şoförlüğünde yapan operatörümüz, iş bitimine kadar, iş makinemizin kabiliyetleri dahilinde, talep edilen hizmeti sunacaktır.

Asansörlü mobilya taşıma

  Mobilyalarınızı değiştirme kararı aldınız, seçtiğiniz mobilyanın hasar görmeden evinize çıkartılması konusunda endişeleriniz mi var?
  Dar koridorlu merdiven boşluğundan onca yüksek katı çıkıncaya kadar, sağa sola çarpma sonucu mobilyalarımın zarar görme riskini ortadan kaldırmak istiyorum diyorsanız; Dış cephe mobilya asansörümüz ile hizmetinizdeyiz.
  Sizde Dış cephe mobilya asansörümüz ile riske girmeden yeni aldığınız yatak odası, oturma odası, çocuk odası, mutfak tezgahı gibi eşyalarınızı taşımak isteseniz bir telefon kadar uzağındayız. Asansörlü ev eşyası taşıma

  Sık sık tayin gören bir meslek gurubundan olup, atamalarla şehir şehir dolaşan meslek erbabı değilseniz; taşıma, taşımacılık, nakliyat gibi kelimeler sizin için çokta anlam ifade etmez. Sebep hasıl olup da yaşamakta olduğunuz evi değiştirmeniz gerektiğinde aslında bildiğiniz, duyduğunuz ama hiç de dikkatinizi çekmeyen bazı tanımlamalar ile karşı karşıya kalırsınız, evden eve taşıma, ev eşyası paketleme, ambalajlama gibi. Hele birde asansörlü evden eve taşımacılık var ki; o neminim bir ifadedir. Nasıl çalışır, faydaları nedir, mahsuru var mıdır?
  Eşten dosttan duyduğunuz, dolaştığınız web sitelerde okuduğunuz asansörlü evden eve nakliyat hakkında klasikleşmiş ifadelerden sıyrılarak açıklama yapma ihtiyacı duyduk.
  Yapım aşamasındaki binalarda, yüksek katlara inşaat malzemelerini çıkarmak için tasarlanmış, sonralarda kullanım alanı genişleyerek evden eve taşıma sektöründe kullanılmaya başlayan bina dışı yük asansörleri sektörde evden eve asansörü olarak da anılmaya başladı.
  Aynı mantıkla çalışan, taşınma ve kurulma farklılıkları ile ayrıştırabileceğimiz iki farklı modelden bahsedebiliriz. Elle kurmalı asansörler ve Araca monteli bomlu asansörler.
  Elle kurmalı asansörler; birbirine monte edilebilen raylar ve elektrik motorundan oluşur, az yer kaplar, bir yerden diğer bir yere taşımak kolaydır. Dar sokaklarda, önüne araç yanaşmaya müsait alan olmayan binalarda avantaj sağlar. En çok 24 metre yani sekizinci kata kadar kurulabilir. Kurulma aşamasında işi bilen ehil personel ister. Binadaki diğer dairelerin balkonlarına sabitlenme ihtiyacı vardır.
  Araca monteli bomlu asansörler; iç içe geçmiş rayların uzayarak açılması ile kurulur. Elektrik veya hidrolik ile komuta edilen motorla çalışabilir. 56 metreye kadar (19 kat) kurulabilen modelleri vardır. Kısa zamanda kurulup sökülebilir, üzerine monteli olduğu araç marifeti ile farklı bölgelere hızla ulaşabilir. Kendi hidrolik ayakları haricinde bir yerden destek alma ihtiyacı yoktur. Dar sokaklarda kullanma imkanı kısıtlıdır.
  Genel olarak balkondan malzeme alıp verecek şekilde kurulur, sökülen balkon penceresi iş bitiminde yerine monte edilerek eski haline getirilir. Asansör sepetine yerleştirilen eşyalar kısa zamanda zarar görme riski olmaksızın nakledilir.
  Yukarıdaki ifadeler ışığında sizde takdir edersiniz ki hem çalışanlar, hem de hizmet alanlar için büyük avantalar sağlayan sistem beraberinde bir sakınca üretmemektedir. Ev taşıyacaksanız mutlaka arayacağınız bir özellik olarak önünüzde durmaktadır.

Konya da asansörlü ev taşıma

  İlklerin temsilcisi GÖLKAYA evden eve taşımacılık; Konya asansörlü nakliyat firması, teknolojik gelişmeleri de arkasına alarak müşterilerine kaliteli hizmet sunma adına hızlı adımlarla büyüyor. Konya asansörlü taşıma firmaları içinde dış cephe mobilya asansörünü ilk kullanan şirketlerden olan GÖLKAYA ev taşıma şirketi, dar merdivenler, dönüşe izin vermeyen merdiven boşluklarının oluşturabileceği tahrifatı ev taşıma asansörü ile ortadan kaldırmaktadır. Kazanılan zamandan ötürü yeni yuvanıza daha erken yerleşme imkânı sunmaktadır. Konya da asansörlü nakliyat şirketi olarak, kapalı çelik kasa araçlar ile hizmet vermekteyiz. Her türlü dış etkiye karşı koruma sağlayan bu yapı yükleme aşamasında, eşyalar arasında kullanılan kuşak ile bağlama yönteminden ötürü aracın hareket etmesi ile sallanma, oynama, hareket etmediği için ev eşyalarının hasar görmesine mani olur. Modüler yapıya sahip, yatak odası, vitrin tarzı ürünler sökülüp takılırken kırılma, parça artması veya eksilmesi durumunu da yaşamıyorsunuz. Bu işi profesyonel anlamda yapan elemanlar sayesinde zahmetsiz ve kaliteli hizmet alabiliyorsunuz.Konya da asansörlü ev taşıma şirketleri içinde sizlerin takdirine mazhar olmaktan kıvançlıyız..

Konya iline bağlı ilçeler

 

Ahırlı ilçesi Akören ilçesi Akşehir ilçesi Altınekin ilçesi Beyşehir ilçesi Bozkır ilçesi
Cihanbeyli ilçesi Çeltik ilçesi Çumra ilçesi Derbent ilçesi Derebucak ilçesi Doğanhisar ilçesi
Emirgazi ilçesi Ereğli ilçesi Güneysınır ilçesi Hadim ilçesi Halkapınar ilçesi Hüyük ilçesi
Ilgın ilçesi Kadınhanı ilçesi Karapınar ilçesi Karatay ilçesi Kulu ilçesi Meram ilçesi
Sarayönü ilçesi Selçuklu ilçesi Seydişehir ilçesi Taşkent ilçesi Tuzlukçu ilçesi Yalıhüyük ilçesi
Yeniceoba ilçesi Yunak ilçesi  

 

Konya evden eve asansörlü nakliyat Tahsin GÖLKAYA Derecelendirme: 4,5 Asansörlü evden eve taşıma Konya da asansörlü evden eve taşımacılık yapan firmamız, teknolojinin nakliyeciler sektörüne sunduğu imkanları kullanarak sizlere kaliteli hizmet vermenin çabası içindedir. Ev eşyası taşıma firmanız GÖLKAYA taşımacılık.