K-3 evden eve taşımacılık yetki belgesi

gaziantep evden eve nakliyat   Resmi Gazete de 11.06.2009 tarih de Sayı no: 27255 yayınlanan kanun gereğince;
  K türü yetki belgesi: Yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilir. Taşımanın şekline göre türlere vardır. K3 yetki belgesi: Ticari amaçla ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacaklara, verilir. Ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş eşya taşımaya mahsus en az 2 adet taşıta sahip olma zorunluluğu getirilmiştir.
  K3 yetki belgesi sahipleri; eşya taşımalarında teslim alma noktası ile teslim etme noktası arasında makul bir taşıma ve teslimat süresi taahhüdünde bulunmak ve taahhüt ettikleri süre içinde eşyayı yerine ve alıcısına ulaştırmakla yükümlüdürler.
  Gelişen şartlar dahilinde ihtiyaçtan ortaya çıkan evden eve taşımacılık sektörünü disiplin altına almak, hizmet veren ve alan kişi, kurum, kuruluşların haklarını korumak için çıkarılan yasanın işlerliğini sağlamak hepimizin görevidir.
  Sektörü baltalayan, yurttaşları mağdur eden Korsan evden eve nakliyat firmaları gün geçtikçe çoğalmaktadır. Vergi, büro, çalışan sigortası, sabit telefon giderleri olmadığı için dönemsel olarak piyasaya giren korsanlar, 50-100 Tl daha cazip fiyatlarla taşımacılık yapmaktadır. Nakliyat kurallarına uymayan, çoğu zaman üstü açık, bazen branda ile kapatılmış kamyonlar ile çalışmaktadırlar. Devlette kaydı bulunmayan, bürosu olamayan bu kişiler, ehil olmayan, toplama personel ile çalıştıkları için eşyalarınıza zarar verme potansiyelini barındırırlar. Günümüz ekonomik şartlarında etinizden tırnağınızdan artırarak edindiğiniz eşyalarınıza zarar verdiklerinde, zararınızı tanzim etme imkanınız dahi yoktur. Cüzi oranda tasarruf etme beklendiniz, zarar gören eşyanıza göre 4.000-5.000 Tl maliyet ile sonuçlanabilir.
  GÖLKAYA Gaziantep taşımacılık kurulduğu günden beri özel dizayn edilmiş araçları ile K-3 yetki belgesine sahip olarak sektörde faaliyet göstermektedir.


Ev eşyası depolama hizmeti

ev eşyası depolama

  Depolama hizmetinde
Dayanıksız (yemek, bitki, vb. ürünler) yanıcı ( zararlı kimyasallar, gaz, petrol), yasadışı (uyuşturucu maddeler), ya da canlı olmadığı sürece ev eşyalarını kabul etmekteyiz.
  Eşyalarınızın depolarımıza tesliminde
Sizinle beraber detaylı bir envanter çıkarılır, bu sayede teslim aldığınızda eksik eşyalarınızı kolayca belirleyebilirsiniz.
  Ev eşyası depolama
Ev eşyası depolama fiyatları, ev eşyası depolama firmaları, konya ev eşyası depolama, depolama hizmeti vermekteyiz. Siz de eşyalarınız için depolama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizi arayın. Sorunsuz hizmeti uygun bütçe ile çözümleyin.

Konya da ev eşyası taşımacılık

misyon vizyon

  Misyonumuz
Misyonumuz, köklü ve yenilikçi kurum kültürümüzün getirdikleri ile her daim müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat, parça eşya nakliyesi, mobilya nakli, ofis taşımacılığı ve büro taşımacılığı ve diğer nakliyat alanlarında en iyi hizmeti,zamanında, güvenilir ve etkili bir biçimde sunmaktır.
  Vizyonumuz
Yurtiçinde sahip olduğumuz saygın kurum imajını daha da geliştirmek ve müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çağın gerektirdiklerini karşılayan, her daim öncü olmayı hedefleyen kültürümüzü, yenilikçi ve çağı yakalayan bir bakış açısıyla geliştirmektir.

Ev eşyası taşıma, özen ister

ev taşıma özen ister

  Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.
  Standart bir evin belirli bir ambalajlama maliyeti vardır. İyi bir ambalajlama yapılmayan eşyalarda yüksek bir olasılıkla zarar görür. Koltuk kanepe tarzı eşyaların zarar görmemesi için önce streç ile sarıp, üstünden battaniye ile sarılmaktayız.