Gölkaya Nakliyat

evden eve nakliyat evden eve
taşıma firmasıyla anlaştığımda, neleri toplamalıyım?

Evden eve taşımada talebiniz için metod yöntemekteyiz. Arzu edemeyiz, tüm eşyalarınızı toplar, paketler yeni evinizde de yerleştiririz. Genelde talep edilen yöntem değil şöyledir; Şahsi eşyalarınız, mutfak eşyaları ve vitrin süsleri gibi ufak tefek eşyalar taşıacak kişiler tarafından toplanır. Mobilyalar, koltuk takımları gibi büyük eşyalar fonksiyonlarımızdaki taşmaya hazır hale getirilir.

Konya evden eve nakliyat
Araç içine istifleme yaparken kullanım aciliyetine göre yerleştirme yapılır. Yeni yuvanızda acil ihtiyaç duyacağınız eşya kolileri hakkında lütfen bizi bilgilendirin.konya evden eve taşıma taşımacılık nakliyat asansörlü.

Konya evden eve taşımacılık
Sizin tarafınızda kolilere yerleştirme yapılan eşyaların durumu hakkında, koli üzerine not iliştirmek avantaj sağlar.

konya evden eve asansörlü
Bünyemizde bulundurduğumuz bomlu, araca monteli asansör ile yüksek katlara ulaşmak bizim için sorun teşkil etmez.

Konya evden eve gölkaya olarak 2002 yılından bu yana ev Konya merkezli olarak tüm yurt genelinde eşyası taşımacılığı yapmaktayız. Konya evden eve taşıma sektöründe müşterilerine beklentilerinin üstünde etkin ve teknolojik çözümler sunarak hizmet vermekteyiz.

 

Konya evden eve asansörlü nakliyat Tahsin GÖLKAYA  Derecelendirme: 4,5 KONYA Asansörlü evden eve taşıma Konya da asansörlü evden eve taşımacılık yapan firmamız, teknolojinin nakliyeciler sektörüne sunduğu imkanları kullanarak sizlere kaliteli hizmet vermenin çabası içindedir. Ev eşyası taşıma firmanız KONYA taşımacılık.