Yeniceoba evden eve taşımacılık

Yeniceoba evden eve nakliyat

Konyanın yeniceoba ilçesi

  yeniceoba, nın tarihi, Hititlere kadar gitmektedir. Bunun kanıtı ise Yeniceoba'nın Yenice Mahallesinde yaptığı altyapı çalışmaları sırasında, Hititlerden kalma taş lahitler ve Roma devrinden kalma mezar taşları bulunmuştur. Yeniceoba daha sonra çeşitli kavimlere ev sahipliği yapmıştır. Bunlar: Frigyalılar, Lidyalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılardır. İlk yerleşimin ve şehrin kuruluşunun Roma İmparatorluğu devrinde olduğu tahmin edilmektedir. Ayrıca Tekmezar ve Küçükkartal Yaylalarında bulunan mezarlıklardan ve Yeniceoba Lisesi inşaatı kazısında bulunan aslan heykellerinden Yeniceoba Belediyesi'nin bulunduğu bölgede Selçuklular Devrinde yerleşimin olduğu anlaşılmaktadır.
  Konar-Göçer olan aşiret göçebe olduğundan yazları Yeniceoba'da ve kışları Adana'nın Yenice Beldesinde geçirmekteydi. Bu yüzden ismini Yeniceoba olarak almıştır. Bugün yerleşik olan Yeniceoba halkı: Malatya, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Diyarbakır yöresinden, 1800-1850 yılları arasında Haymana-Cihanbeyli ovasına yerleşmiştir. Bu yıllar arasında ilk olarak Ankara'ya bağlı Karagedik Beldesi, daha sonra Konya'ya bağlı Pazarözü Yaylası, Tol Yaylası ve Hacı Bektaş Yaylası'nın bulunduğu bölgede ikamet etmiştir. En son olacakta Yeniceoba halkı, 1853 yılında Yeniceoba Belediyesi'nin bugün bulunduğu bölgeye yerleşmiştir.
  Yeniceoba, 1876 yılında Osmanlı İdari Teşkilatlanmasında Konya iline bağlı Aşiret-i Rişvan Esbikeşan kazasına bağlanmıştır. 26 Mart 1913 tarihinde idari yapılanmadan sonra Saideli (Kadınhanı) kazasına bağlanmış ve Yeniceoba Nahiye Teşkilatı ve Belediye Teşkilatı kurulmuştur. Türkiye Cumhuriyeti'nde, 1926 yılında yapılan değişiklikle Cihanbeyli ilçesine bağlanmıştır. Cumhuriyetin kurulmasıyla devletin idari teşkilatında meydana gelen değişikliklerden sonra 30 Mayıs 1926 tarihinde Yeniceoba Nahiye Teşkilatı ve Belediye Teşkilatı kaldırılarak, Yeniceoba Muhtarlığa dönüştürülmüştür. (1926 yılında Belediye Başkanlığı'nı Molla Ömer Kart yürütülmekteydi). 1926 yılında devletin idari teşkilatında yapılan değişiklikle Cihanbeyli ve Kulu ilçelerinin bulunduğu bölgede Esbikeşan adında yeni bir ilçe kurularak ilçenin merkezi olarak'da Reşadiye (Böğrüdelik) köyü seçilmiştir. Yeni kurulan ilçede merkezi İnevi (Cihanbeyli) olan Mürseli Efendi Nahiyesi, Sülüklü Nahiyesi, Zıvarık (Altınekin) ve merkezi Yeniceoba olan Yeniceoba Nahiyesi olmak üzere, 4 adet Nahiye kurulmuştur. 1929 yılında Esbkeşan ilçesi kaldırılarak Cihanbeyli ilçesi kurulmuştur. İlçe Merkezi Reşadiye Köyünden alınarak İnevi'ne (Cihanbeyli) taşınmıştır. 13 Kasım 1955 tarihinde Yeniceoba'da Belediye Teşkilatı tekrar kurulmuştur. 1968 yılında devletin idari yapısında gelen idari değişikliklerden sonra Nahiye Müdürlüğü teşkilatı kaldırılmıştır.
www.tr.wikipedia.org

Ev eşyası depolama hizmeti

ev eşyası depolama

  Depolama hizmetinde
Dayanıksız (yemek, bitki, vb. ürünler) yanıcı ( zararlı kimyasallar, gaz, petrol), yasadışı (uyuşturucu maddeler), ya da canlı olmadığı sürece ev eşyalarını kabul etmekteyiz.
  Eşyalarınızın depolarımıza tesliminde
Sizinle beraber detaylı bir envanter çıkarılır, bu sayede teslim aldığınızda eksik eşyalarınızı kolayca belirleyebilirsiniz.
  Ev eşyası depolama
Ev eşyası depolama fiyatları, ev eşyası depolama firmaları, konya ev eşyası depolama, depolama hizmeti vermekteyiz. Siz de eşyalarınız için depolama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizi arayın. Sorunsuz hizmeti uygun bütçe ile çözümleyin.

Konya da ev eşyası taşımacılık

misyon vizyon

  Misyonumuz
Misyonumuz, köklü ve yenilikçi kurum kültürümüzün getirdikleri ile her daim müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat, parça eşya nakliyesi, mobilya nakli, ofis taşımacılığı ve büro taşımacılığı ve diğer nakliyat alanlarında en iyi hizmeti,zamanında, güvenilir ve etkili bir biçimde sunmaktır.
  Vizyonumuz
Yurtiçinde sahip olduğumuz saygın kurum imajını daha da geliştirmek ve müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çağın gerektirdiklerini karşılayan, her daim öncü olmayı hedefleyen kültürümüzü, yenilikçi ve çağı yakalayan bir bakış açısıyla geliştirmektir.

Ev eşyası taşıma, özen ister

ev taşıma özen ister

  Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.
  Standart bir evin belirli bir ambalajlama maliyeti vardır. İyi bir ambalajlama yapılmayan eşyalarda yüksek bir olasılıkla zarar görür. Koltuk kanepe tarzı eşyaların zarar görmemesi için önce streç ile sarıp, üstünden battaniye ile sarılmaktayız.

Evden eve nakliyat

  Ev eşyası taşıma sektörü havaların ısınması ile beraber canlılık göstermeye başlar. Ev taşıma ihtiyacı ortaya çıkan kişiler; internet, görsel veya yazılı medya aracılığı ile evden eve firmaları ile temasa geçmekçe çabası içine girer. Evden eve şirketleri müşterinin kendisine ulaşabilmesi için her türlü iletişim aracından faydalanmak için çaba sarf ederler. Günümüzde yoğun olarak kullanımı yapılan internet web sayfaları, evden eve taşıma firmalarının en çok rekabet ettikleri ortamdır. Sanal showroom olarak dizaynı kolay olan web sayfalar, evden eve fiyatları hakkında da bireylerin bilgi sahibi olmasını kolaylaştırmaktadır. Mevlana diyarı şehrimiz Konya da evden eve hizmeti almak istiyorsanız, GÖLKAYA evden eve asansörlü taşımacılık sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Yeniceoba da ev taşıma

  İlklerin temsilcisi GÖLKAYA evden eve taşımacılık; Yeniceoba nakliyat firması, teknolojik gelişmeleri de arkasına alarak müşterilerine kaliteli hizmet sunma adına hızlı adımlarla büyüyor. Yeniceoba nakliyat firmaları içinde dış cephe mobilya asansörünü ilk kullanan şirketlerden olan GÖLKAYA ev taşıma şirketi, dar merdivenler, dönüşe izin vermeyen merdiven boşluklarının oluşturabileceği tahrifatı ev taşıma asansörü ile ortadan kaldırmaktadır. Kazanılan zamandan ötürü yeni yuvanıza daha erken yerleşme imkânı sunmaktadır. Yeniceoba da nakliyat şirketi olarak, kapalı çelik kasa araçlar ile hizmet vermekteyiz. Her türlü dış etkiye karşı koruma sağlayan bu yapı yükleme aşamasında, eşyalar arasında kullanılan kuşak ile bağlama yönteminden ötürü aracın hareket etmesi ile sallanma, oynama, hareket etmediği için ev eşyalarının hasar görmesine mani olur. Modüler yapıya sahip, yatak odası, vitrin tarzı ürünler sökülüp takılırken kırılma, parça artması veya eksilmesi durumunu da yaşamıyorsunuz. Bu işi profesyonel anlamda yapan elemanlar sayesinde zahmetsiz ve kaliteli hizmet alabiliyorsunuz. Yeniceoba da ev taşıma şirketleri içinde sizlerin takdirine mazhar olmaktan kıvançlıyız..

Konya ev taşıma firması

konya ev taşıma firması


Konya evden eve asansörlü nakliyat Tahsin GÖLKAYA Derecelendirme: 4,5 Asansörlü evden eve taşıma Konya da asansörlü evden eve taşımacılık yapan firmamız, teknolojinin nakliyeciler sektörüne sunduğu imkanları kullanarak sizlere kaliteli hizmet vermenin çabası içindedir. Ev eşyası taşıma firmanız GÖLKAYA taşımacılık.