Paketleme ustalık ister

konya evden eve nakliyat   Amacına uygun iş yapmak, doğru sonuçlar üretmek için temel unsurdur. Ev taşıma firması ile anlaşan bireyler, az zahmetle, hasarsız, hijyenik olarak, belirlenen tarih de nakliye faaliyetlerinin tamamlanmasını bekler.
  Kullanım ömrünü tamamlamamış, geçen yıllar itibari ile üretildiği dönemdeki vasıflarını muhafaza etmiş eşyaların, nakliyat aşamasında kırılma, yırtılma, çizilme gibi fiziksel hasarlara maruz kalmaması için paketleme önem arz eder. Maksadın hasıl olabilmesi için, konusunda uzman kişilerin elinden hizmet almak avantajdır.
  Yaptığı işi benimsemiş ehil personel, sunduğu hizmetin kaliteli olabilmesi için mobilyanın sökümünden itibaren farklılığını ortaya koyar. Uygun işe uygun alet felsefesinde hareketle demontaj yapılıyorsa, bağlantı noktaları, vida ve somunlar montaj aşmasında problem üretmeyecek, orijinaline uygun bütünleme sağlanacaktır.
  Eşya çizilmelerinde öne çıkan başlıca hata, doğru ambalaj malzemesi ile usulüne uygun işlem yapılmamasıdır. Örnekleme yapacak olursak; Sökümü yapılmış yatak odası elbise dolabının parçaları, mümkünse tek tek paketlenip, zorunlu hallerde iki parça arasında izolasyon sağlayacak yalıtım malzemesi kullanılmalıdır. Cam, porselen gibi çabuk kırılabilecek türden, ister süs, ister mutfak malzemesi kutulara yerleştirilirken, birbirleri ile temasını kesecek materyaller kullanılmalıdır.
  Siz değerli hemşerilerimizin, evden eve taşıma firmalarından talep etmeniz gereken minimum standartlar hakkında bilgi vermeye çalıştığımız bu yazıdan çok daha fazlasını öğrenmek için, telefon numaralarımızdan bize ulaşarak veya büromuza gelerek ikram edeceğimiz bir acı kahve eşliğinde, sohbet tadında bilgi alabilirsiniz.
  konya GÖLKAYA evden eve taşımacılık olarak, alanında uzman personel ile kaliteden ödün vermeksizin hizmet vermekten gurur duyuyoruz.


Ev eşyası depolama hizmeti

ev eşyası depolama

  Depolama hizmetinde
Dayanıksız (yemek, bitki, vb. ürünler) yanıcı ( zararlı kimyasallar, gaz, petrol), yasadışı (uyuşturucu maddeler), ya da canlı olmadığı sürece ev eşyalarını kabul etmekteyiz.
  Eşyalarınızın depolarımıza tesliminde
Sizinle beraber detaylı bir envanter çıkarılır, bu sayede teslim aldığınızda eksik eşyalarınızı kolayca belirleyebilirsiniz.
  Ev eşyası depolama
Ev eşyası depolama fiyatları, ev eşyası depolama firmaları, konya ev eşyası depolama, depolama hizmeti vermekteyiz. Siz de eşyalarınız için depolama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizi arayın. Sorunsuz hizmeti uygun bütçe ile çözümleyin.

Konya da ev eşyası taşımacılık

misyon vizyon

  Misyonumuz
Misyonumuz, köklü ve yenilikçi kurum kültürümüzün getirdikleri ile her daim müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat, parça eşya nakliyesi, mobilya nakli, ofis taşımacılığı ve büro taşımacılığı ve diğer nakliyat alanlarında en iyi hizmeti,zamanında, güvenilir ve etkili bir biçimde sunmaktır.
  Vizyonumuz
Yurtiçinde sahip olduğumuz saygın kurum imajını daha da geliştirmek ve müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çağın gerektirdiklerini karşılayan, her daim öncü olmayı hedefleyen kültürümüzü, yenilikçi ve çağı yakalayan bir bakış açısıyla geliştirmektir.

Ev eşyası taşıma, özen ister

ev taşıma özen ister

  Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.
  Standart bir evin belirli bir ambalajlama maliyeti vardır. İyi bir ambalajlama yapılmayan eşyalarda yüksek bir olasılıkla zarar görür. Koltuk kanepe tarzı eşyaların zarar görmemesi için önce streç ile sarıp, üstünden battaniye ile sarılmaktayız.