Karaman evden eve taşımacılık

Karaman evden eve nakliyat

Konya ili Karaman ilçesi
  İç Anadolu Bölgesinin gerdanına takılmış bir inci misali , Konya, Antalya ve Mersin İlleri ile çevrili bir ildir Karaman. Köklü tarihi geçmişi olan, ilim ve kültür merkezliği yapmış, 15 Haziran 1989 tarihinde çıkarılan 3578 sayılı Kanun ile Türkiye'nin 70. ili olmuştur.
  Karamanlı şair Bekir Sıtkı Erdoğan’ın mısralarında anlattığı gibi yazıla yazıla,gezile gezile bitmeyen bir şarkıdır Karaman...
  Bozkırın yaylayla kesiştiği; Yörük kültürünün Türkmen kültürüyle harman olduğu yerdir. Toroslar'ın avucundaymış gibi görünen, belki de Toroslar'ın yüreğidir Karaman. Hangi mevsim olursa olsun O'nda bir güzellik bulursunuz...Güzel olmasa Anadolu'nun Gönül Erenleri bu şehre uğrar mıydı?
  Kimi istersiniz?
  Karaman'ın ortasından bir zamanlar akan Porsuk Çayı'nın kenarında gönül dizelerini 700 yıl sonrasına gönderen Yunus Emre'yi mi?
  Belh'ten kalkıp Karaman'da soluklanan, kendisini yetiştiren; orada annesi Mü'mine Hatun ve kardeşlerini ebediyete uğurlayıp Gönüller Sultanı ünvanını taşıyan Mevlana'yı mı?
  Osmanlı'nın kuruluşunun manevi mimarı Şeyh Edebali'yi mi? Dursun Fakıh'ı mı? Türkçe'nin 1277'de yeniden devlet dili oluşunu ünlü fermanıyla tarihe kazıyan Karamanoğlu Mehmet Bey'i mi?
  Akdeniz'i Türk suları yapan Piri Reis'i mi?
  Daha kimleri istersiniz? Bizim saymadığımız, sizin aklınızda yer tutan bir tarihi şahsiyetin izlerini burada bulmak;onların teneffüs ettiği havayı koklamak mümkündür bu şehirde.
  Tabiat güzelliği mi dediniz?
  Bozkır da burada, yayla da... Hele Şehrin koruyucusu gibi duran Karadağ'da mevsim yaz veya güzse güneşin doğuşu ile batışını seyretmeye; tarihi kente Karadağ'ın omuzları üzerinden bakmaya ne dersiniz? Yabani at sürüleriyle yarışmaya, yaban koyunlarının kuzularını sevmeye hazır mısınız?
  "Tarih" dediğinizi duyar gibiyiz. Anadolu'da köklü medeniyetlerden hangisine meraklısınız? Hepsine mi? O halde gelin Karaman'a.. İnsanlığın Anadolu'daki ilk yerleşim yerleri olan Pınarbaşı ve Canhasan da burada...Hiristiyanlığın Anadolu'da ilk yayıldığı, kabul gördüğü, Havariler'den Aziz Poulos'un kucaklandığı DERBE'de burada. Merak etmeyin Kapadokya'nın başlangıcı da bu şehirde. Taşkale Tahıl Ambarları, Manazan Mağaraları, İncesu Mağarası...Kapadokya buradan başlar aslında.. Selçuklu, Karamanoğlu, Osmanlı mimarisinin güzel örneklerini, bir arada burada fotoğraflayabilirsiniz.
  Bakın, Bahar Mevsimi başlıyor...Toroslar'dan çan sesleri duyulmaya başladı. Yörükler göç kaldırdı. Yörük obası develeriyle göçe düzüldü. Toroslardan geçip Seydişehir'e kadar gidecekler. Sonbahar'da aynı yoldan tekrar Toroslar'a... Gelin birlikte seyredelim Yörük göçünü Karaman'da.
  Göksu,Torosların kenarından Akdeniz'e doğru kıvrım kıvrım; bazı yerlerde şelaleler oluşturarak akmakta. En güzel çiçekler, en güzel bitkileri Göksu kenarlarında bulabilirsiniz.
  "Bunaldık"diyorsanız.Tabiiliği arıyorsanız.. Ekmeğiyle, etiyle, sütüyle, sebzesiyle, meyvesiyle tabiiliği... Gelin sizinle Ermenek'e gidelim. Dört yıldızlı oteliyle, doyumsuz manzarasıyla Ermenek istediklerinizi versin.
  Çadır mı kuracaksınız? Çam ağaçlarının altında kekik kokularıyla gecelemeyi istemez misiniz? Nerede isterseniz, hepsi hazır. Mis gibi de yayık ayranı...
  Velhasılı bir destandır Karaman....
  Anlatamadığımız ama yaşadığımız bir destan...
  Var mısınız Karaman destanını yaşamaya?

Ev eşyası depolama hizmeti

ev eşyası depolama

  Depolama hizmetinde
Dayanıksız (yemek, bitki, vb. ürünler) yanıcı ( zararlı kimyasallar, gaz, petrol), yasadışı (uyuşturucu maddeler), ya da canlı olmadığı sürece ev eşyalarını kabul etmekteyiz.
  Eşyalarınızın depolarımıza tesliminde
Sizinle beraber detaylı bir envanter çıkarılır, bu sayede teslim aldığınızda eksik eşyalarınızı kolayca belirleyebilirsiniz.
  Ev eşyası depolama
Ev eşyası depolama fiyatları, ev eşyası depolama firmaları, konya ev eşyası depolama, depolama hizmeti vermekteyiz. Siz de eşyalarınız için depolama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizi arayın. Sorunsuz hizmeti uygun bütçe ile çözümleyin.

Konya da ev eşyası taşımacılık

misyon vizyon

  Misyonumuz
Misyonumuz, köklü ve yenilikçi kurum kültürümüzün getirdikleri ile her daim müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat, parça eşya nakliyesi, mobilya nakli, ofis taşımacılığı ve büro taşımacılığı ve diğer nakliyat alanlarında en iyi hizmeti,zamanında, güvenilir ve etkili bir biçimde sunmaktır.
  Vizyonumuz
Yurtiçinde sahip olduğumuz saygın kurum imajını daha da geliştirmek ve müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda çağın gerektirdiklerini karşılayan, her daim öncü olmayı hedefleyen kültürümüzü, yenilikçi ve çağı yakalayan bir bakış açısıyla geliştirmektir.

Ev eşyası taşıma, özen ister

ev taşıma özen ister

  Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.
  Standart bir evin belirli bir ambalajlama maliyeti vardır. İyi bir ambalajlama yapılmayan eşyalarda yüksek bir olasılıkla zarar görür. Koltuk kanepe tarzı eşyaların zarar görmemesi için önce streç ile sarıp, üstünden battaniye ile sarılmaktayız.

Evden eve nakliyat

  Ev eşyası taşıma sektörü havaların ısınması ile beraber canlılık göstermeye başlar. Ev taşıma ihtiyacı ortaya çıkan kişiler; internet, görsel veya yazılı medya aracılığı ile evden eve firmaları ile temasa geçmekçe çabası içine girer. Evden eve şirketleri müşterinin kendisine ulaşabilmesi için her türlü iletişim aracından faydalanmak için çaba sarf ederler. Günümüzde yoğun olarak kullanımı yapılan internet web sayfaları, evden eve taşıma firmalarının en çok rekabet ettikleri ortamdır. Sanal showroom olarak dizaynı kolay olan web sayfalar, evden eve fiyatları hakkında da bireylerin bilgi sahibi olmasını kolaylaştırmaktadır. Mevlana diyarı şehrimiz Karaman da evden eve hizmeti almak istiyorsanız, GÖLKAYA evden eve asansörlü taşımacılık sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Karaman da ev taşıma

  İlklerin temsilcisi GÖLKAYA evden eve taşımacılık; Karaman nakliyat firması, teknolojik gelişmeleri de arkasına alarak müşterilerine kaliteli hizmet sunma adına hızlı adımlarla büyüyor. Karaman nakliyat firmaları içinde dış cephe mobilya asansörünü ilk kullanan şirketlerden olan GÖLKAYA ev taşıma şirketi, dar merdivenler, dönüşe izin vermeyen merdiven boşluklarının oluşturabileceği tahrifatı ev taşıma asansörü ile ortadan kaldırmaktadır. Kazanılan zamandan ötürü yeni yuvanıza daha erken yerleşme imkânı sunmaktadır. Karaman da nakliyat şirketi olarak, kapalı çelik kasa araçlar ile hizmet vermekteyiz. Her türlü dış etkiye karşı koruma sağlayan bu yapı yükleme aşamasında, eşyalar arasında kullanılan kuşak ile bağlama yönteminden ötürü aracın hareket etmesi ile sallanma, oynama, hareket etmediği için ev eşyalarının hasar görmesine mani olur. Modüler yapıya sahip, yatak odası, vitrin tarzı ürünler sökülüp takılırken kırılma, parça artması veya eksilmesi durumunu da yaşamıyorsunuz. Bu işi profesyonel anlamda yapan elemanlar sayesinde zahmetsiz ve kaliteli hizmet alabiliyorsunuz. Karaman da ev taşıma şirketleri içinde sizlerin takdirine mazhar olmaktan kıvançlıyız..

Konya ev taşıma firması

konya ev taşıma firması


Konya evden eve asansörlü nakliyat Tahsin GÖLKAYA Derecelendirme: 4,5 Asansörlü evden eve taşıma Konya da asansörlü evden eve taşımacılık yapan firmamız, teknolojinin nakliyeciler sektörüne sunduğu imkanları kullanarak sizlere kaliteli hizmet vermenin çabası içindedir. Ev eşyası taşıma firmanız GÖLKAYA taşımacılık.